MEIST

Meie jaoks on tähtis pakutava teenuse kvaliteet ning innovatiivsed lahendused.

Mymed tervisekeskus on asutatud 2016 aastal eelkõige Meremeeste tervisekontrollide teostajana. Tänaseks on meie teenuste nimekiri laienenud ning pakume lisaks Meremeeste- ja töötervishoiu tervisekontrollidele ka erakorralist esmatasandi arstiabi, vaktsineerimisi, tervise uuringuid ning füsioterapeudi nõustamist.  Anname endast parima, et patsient saab oma teenused kätte õigeaegselt ning võimalikult vähese ajakuluga (eesmärk, et ooteaeg ei ületaks 30 minutit).

MEIE SPETSIALISTID

Karin Pärnpuu

Dr. Karin Pärnpuu

Peremeditsiini eriarst

CV

Lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1997. aastal ravi erialal ja residentuuri 2016. aastal peremeditsiini erialal. 1997–2002 õppis EBS-is rahvusvahelist ärijuhtimist, omab magistrikraadi. Töötanud Quattromed HTI Laborid OÜ tegevjuhina, Siemens Osakeyhtio Eesti filiaali laboriosakonna juhatajana ning Tallink Grupi peaarstina. Alates 2016. aastast Mymed OÜ peremeditsiini eriarst, omab litsentsi meremeeste tervisekontrolli teostamiseks. On Eesti Perearstide Seltsi ja Tallinna Perearstide Seltsi liige, on kuulunud viimase juhatusse.

Dr. Anatoli Semjonov

Töötervishoiuarst

CV

Dr Anatoli Semjonov lõpetas 1979. aastal Tomski Sõjaväemeditsiini Instituudi arstiteaduskonna ning 1982 internatuuri LOR erialal. 1986–1996 töötas Tallinna Kiirabis kiirabiarstina, seejärel kuni aastani 2011 Eesti kaitsejõudude meditsiiniteenistuses erinevatel ametikohtadel. 2011–2015 õppis Tartu Ülikooli residentuuris töötervishoiu erialal, mille lõpetamise järel asus tööle töötervishoiuarstina. On täiendanud end mitmetel üldarsti praktikaga seotud kursustel Eestis ja Lätis. Eesti Töötervishoiuarstide Liidu liige.

2007. aastal autasustas president Anatoli Semjonovit Kotkarist IV klassi mõõkadega teenetemärgiga.

Kadri-Mall Keva

Õde

CV

Kadri-Mall Keva lõpetas 1990 aastal Tallinna Meditsiinikooli õe eriala ja 2017 aastal rakenduskõrgharidus Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õendus erialal. On töötanud 1995-2011 aastatel SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla (vana nimetusega Eesti Onkoloogia Keskuses) intensiivravi osakonnas ja hiljem operatsiooni järgses osakonnas õena. Regulaarselt täiendanud ennast onkolooga, -anesteesia,- ja intensiivravi õdede täienduskoolitustel. Aastal 2007 spetsialiseerus anesteesia-intensiivravi õeks 2011-2017 töötas Helsingis Laakso haiglas sisehaiguste osakonna õena.

Dajana Malkov

Optometrist

Kaja Tiidema

Optometrist

Maris Koit

Sotsioloog

Kati Rebane

Pereõde