MEIST

Meie jaoks on tähtis pakutava teenuse kvaliteet ning innovatiivsed lahendused.

Mymed tervisekeskus on asutatud 2016 aastal eelkõige Meremeeste tervisekontrollide teostajana. Tänaseks on meie teenuste nimekiri laienenud ning pakume lisaks Meremeeste- ja töötervishoiu tervisekontrollidele ka erakorralist esmatasandi arstiabi, vaktsineerimisi, tervise uuringuid ning füsioterapeudi nõustamist.  Anname endast parima, et patsient saab oma teenused kätte õigeaegselt ning võimalikult vähese ajakuluga (eesmärk, et ooteaeg ei ületaks 30 minutit).

MEIE SPETSIALISTID

Karin Pärnpuu

Dr. Karin Pärnpuu

Peremeditsiini eriarst

CV

Lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1997. aastal ravi erialal ja residentuuri 2016. aastal peremeditsiini erialal. 1997–2002 õppis EBS-is rahvusvahelist ärijuhtimist, omab magistrikraadi. Töötanud Quattromed HTI Laborid OÜ tegevjuhina, Siemens Osakeyhtio Eesti filiaali laboriosakonna juhatajana ning Tallink Grupi peaarstina. Alates 2016. aastast Mymed OÜ peremeditsiini eriarst, omab litsentsi meremeeste tervisekontrolli teostamiseks. On Eesti Perearstide Seltsi ja Tallinna Perearstide Seltsi liige, on kuulunud viimase juhatusse.

Dr. Anatoli Semjonov

Töötervishoiuarst

CV

Dr Anatoli Semjonov lõpetas 1979. aastal Tomski Sõjaväemeditsiini Instituudi arstiteaduskonna ning 1982 internatuuri LOR erialal. 1986–1996 töötas Tallinna Kiirabis kiirabiarstina, seejärel kuni aastani 2011 Eesti kaitsejõudude meditsiiniteenistuses erinevatel ametikohtadel. 2011–2015 õppis Tartu Ülikooli residentuuris töötervishoiu erialal, mille lõpetamise järel asus tööle töötervishoiuarstina. On täiendanud end mitmetel üldarsti praktikaga seotud kursustel Eestis ja Lätis. Eesti Töötervishoiuarstide Liidu liige.

2007. aastal autasustas president Anatoli Semjonovit Kotkarist IV klassi mõõkadega teenetemärgiga.

Darja Allikas

Pereõde

Dr. Ivan Jakovlev

Peremeditsiini eriarst

CV

Dr Ivan Jakovlev lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016. aastal arstiteaduse erialal ning residentuuri 2019. aastal peremeditsiini erialal. 2017.-2018. aastatel on töötanud Eve Mõistuse Perearstikeskuses Tartus arstina. Vabalt räägib eesti, vene ning inglise keelt. Töötab nii täiskasvanute, kui ka lastega. Lisapädevused: pisikirurgia. On Eesti Perearstide Seltsi ja Eesti Nooremarstide Ühenduse liige.

Kati Rebane

Pereõde

Merilin Toming

Optometrist

Dajana Malkov

Optometrist