MEIST

Meie jaoks on tähtis pakutava teenuse kvaliteet ning innovatiivsed lahendused.

Mymed tervisekeskus on asutatud 2016 aastal eelkõige Meremeeste tervisekontrollide teostajana. Tänaseks on meie teenuste nimekiri laienenud ning pakume lisaks Meremeeste- ja töötervishoiu tervisekontrollidele ka erakorralist esmatasandi arstiabi, vaktsineerimisi, tervise uuringuid ning füsioterapeudi nõustamist.  Anname endast parima, et patsient saab oma teenused kätte õigeaegselt ning võimalikult vähese ajakuluga (eesmärk, et ooteaeg ei ületaks 30 minutit). Kohapeal avatud prillipood. 

MEIE SPETSIALISTID

Karin Pärnpuu

Dr. Karin Pärnpuu

Peremeditsiini eriarst

CV

Lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1997. aastal ravi erialal ja residentuuri 2016. aastal peremeditsiini erialal. 1997–2002 õppis EBS-is rahvusvahelist ärijuhtimist, omab magistrikraadi. Töötanud Quattromed HTI Laborid OÜ tegevjuhina, Siemens Osakeyhtio Eesti filiaali laboriosakonna juhatajana ning Tallink Grupi peaarstina. Alates 2016. aastast Mymed OÜ peremeditsiini eriarst, omab litsentsi meremeeste tervisekontrolli teostamiseks. On Eesti Perearstide Seltsi ja Tallinna Perearstide Seltsi liige, on kuulunud viimase juhatusse.

Dr. Anatoli Semjonov

Töötervishoiuarst

CV

Dr Anatoli Semjonov lõpetas 1979. aastal Tomski Sõjaväemeditsiini Instituudi arstiteaduskonna ning 1982 internatuuri LOR erialal. 1986–1996 töötas Tallinna Kiirabis kiirabiarstina, seejärel kuni aastani 2011 Eesti kaitsejõudude meditsiiniteenistuses erinevatel ametikohtadel. 2011–2015 õppis Tartu Ülikooli residentuuris töötervishoiu erialal, mille lõpetamise järel asus tööle töötervishoiuarstina. On täiendanud end mitmetel üldarsti praktikaga seotud kursustel Eestis ja Lätis. Eesti Töötervishoiuarstide Liidu liige.

2007. aastal autasustas president Anatoli Semjonovit Kotkarist IV klassi mõõkadega teenetemärgiga.

Kadri-Mall Keva

Õde

CV

Kadri-Mall Keva lõpetas 1990 aastal Tallinna Meditsiinikooli õe eriala ja 2017 aastal rakenduskõrgharidus Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õendus erialal. On töötanud 1995-2011 aastatel SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla (vana nimetusega Eesti Onkoloogia Keskuses) intensiivravi osakonnas ja hiljem operatsiooni järgses osakonnas õena. Regulaarselt täiendanud ennast onkolooga, -anesteesia,- ja intensiivravi õdede täienduskoolitustel. Aastal 2007 spetsialiseerus anesteesia-intensiivravi õeks 2011-2017 töötas Helsingis Laakso haiglas sisehaiguste osakonna õena.

Karin Kask

Optometrist

CV

Karin Kask lõpetas 1985 Tartu Meditsiinikooli meditsiiniõe, 1994 Tartu Ülikooli õenduse ja 2004. aastal Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optometristi erialal. Ta on täiendanud ennast kursustel silmade tervishoiust, silmakirurgiast, üldhaiguste mõjust silmade tervisele ja haiglanakkustõrjest. Varasemalt on töötanud optometristina Lens Optikas, Dr K. Noore Silmakabinetis ja Lääne-Tallinna Keskhaiglas.

Kersten Liba

Optometrist

CV

Kersten Liba lõpetas 2013. aastal Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optomeetria eriala, optometristina prillipoes asus tööle juba kooli kõrvalt. Alates 2016. aastast töötab töötervishoiu nägemiskontrolli spetsialistina, spetsialiseerudes teavitustööle silmade tervishoiust. 

Heleriin Tigane

Füsioterapeut

CV

Heleriin Tigane lõpetas 2017. aastal Satakunna Rakenduskõrgkooli füsioterapeudi erialal. Õppimise ajal oli praktikal Ida-Tallinna Keskhaiglas, Satakunna Keskhaigla füsiaatria osakonnas ja Fysio SimMar OY-s, kus töötas nii laste, kontoritöötajate, seenioride kui erivajadustega inimestega. Täiendanud end erialakursustel Soomes ning Eesti Manuaalse Meditsiini ja Kiropraktika Seltsi juures.

Maris Koit

Sotsioloog

Ivi Niinep

Psühholoog

CV

IviNiinep lõpetas 2002. aastal Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala. Alates 2004. aastast on töötanud üliõpilaste nõustaja ja koolitajana, esmalt Tartu Ülikoolis ning 2010. aastast Tallinna Ülikoolis.Ta on läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia ja pereteraapia sissejuhatavad kursused, on õppinud lahenduskeskse lühiteraapia koolitustel ning osalenud 3-aastasel perekonnapsühhoteraapia väljaõppekursusel. Lisaks on ta täiendanud end Oxfordi Ülikoolis ning läbinud EMDR Institute koolitaja käe all traumateraapia meetodi EMDR I ja II astme koolitused.