VERERÕHU 24 TUNNI MONITOORING

Vererõhu 24 tunni monitooring võimaldab avastada varjatud (algavat) vererõhuhaigust, täpsustada vererõhuhaiguse raskusastet, määrata ravi ja kontrollida selle efektiivsust.

Millal uuringule tulla?

kui Teil on tervisekontrolli käigus mõõdetud kõrgenenud vererõhk – et täpsustada, kas tegu on juba ravi vajavate vererõhu väärtustega või mitte

kõrgvererõhuvastase ravi tulemuslikkuse hindamiseks – kas praegune ravi vajab korrigeerimist

Uuring

Teie õlavarrele asetatakse vererõhu mansett, mis on ühenduses väiksemat sorti vererõhuaparaadiga/registreerimisseadmega, mis kinnitatakse vasakule küljele riiete alla. Pärast aparaadi paigaldamist võite jätkata oma igapäevaste toimetustega.

Vererõhu 24 tunni monitooringul mõõdetakse vererõhu väärtuseid 24 tunni jooksul, st aparaat võetakse ära järgmisel päeval umbes samal kellaajal, kui see paigaldati. 

Päevasel ajal mõõdab aparaat vererõhku tavaliselt iga poole tunni tagant, öösel iga tunni järel. Mõõtmise ajal püüdke kätt mitte liigutada, pigem hoidke käsi lõdvana. Käsi võib olla küünarnukist kõverdatud või sirge. Aparaadiga on keelatud minna duši alla, ujuma või sauna!  

Uuringu tulemuse saate teada kohe pärast aparaadi eemaldamist. Registreeritud vererõhu väärtused töödeldakse arvutis ning väljastatakse uuringu kokkuvõte. 

  • Vererõhu 24 monitooring

    50€

Vastuvõtule registreeruda saab telefonil +372 640 503