FÜSIOTERAPEUDI VASTUVÕTT

Füsioterapeut pakub mitmekülgset abi erinevatele luu- ja lihaskonna vaevustele, et taastada patsiendi liikumisvōime ja füüsiline heaolu elamaks täisväärtuslikku elu. Meie keskuse füsioterapeut paneb kokku Teile sobiliku harjutuskava, õpetab Teid neid õigesti sooritama, vajadusel kasutab venitusteraapia võtteid, massaaži ning lihasmanipulatsioonitehnikaid. 

Sportlastel aitab füsioterapeut lihaskonna normaalset seisundit taastada ja võistluseelselt viia lihased seisundisse, mis tagavad maksimaalse sportliku tulemuse. Õigeaegne tegutsemine lühendab oluliselt raviaega ning tagab paremad ravitulemused! 

Näiteks seljavaluga tuleb neuroloogile pöörduda alles juhul kui on tekkinud järsku tekkinud jalga kiirguv seljavalu koos põiehäiretega ja/või koos jalga kiirguva valuga on tekkinud jala nõrkus. Esmane seljavalu ravi on siiski valuvaigistid (kuni 6 nädalat) ning ägeda faasi lõppedes ehk valu leevenedes füsioterapeudiga koostöös ravivõimlemine. Samuti on enamus liigeshädade puhul esmase tegevusena vajalik ravivõimlemine spetsialisti õpetussõnade saatel.

KINESIOTEPIMINE 

Soovitame järgmiste haigusseisundite korral: 

Ülekoormus vaevused

Spordivigastused s.h liigeste nihestuse järgselt, lihasrebendite korral

Kaelavalu

Krooniline ebaselge peavalu

Õlavalu

Erinevate tursega kulgevate seisundite korral nt operatsioonijärgne jpm

Kinesioteipimine on meetod, mis põhineb keha enda loomulikul paranemisel vere-ja lümfiringe soodustamise kauduKinesioteipimise eesmärk on taastada, parandada ning soodustada lihaste ja liigeste füsioloogilist liikumist ilma liikuvust piiramata. Teip on valmistatud vett hülgavast akrüülliimiga töödeldud venivast kangast, mis asetatakse kehale nii, et see liiguks koos nahaga ning seega toetaks lihaste liikumist ja lümfisüsteemi enda tööd s.h alaneb surve valuretseptoritele

Kinesioteip ei sisalda ravimeid ja sellel ei ole negatiivseid kõrvaltoimeid. Ravitulemus saavutatakse teipimise tehnika kaudu. Kasutusel võivad olla erineva värvusega teibid kuid ravitulemus sellest ei sõltu. Teip püsib nahal 3-7 päeva. 

  • Füsioteraapia 60 min

    45€
  • Füsioteraapia 30min

    25€
  • Kinesioteipimine (üks piirkond)

    15€

PS! Kinesioteipimine on ka füsioterapeudi visiidi raames tasuline teenus

Vastuvõtule registreeruda saab telefonil +372 640 5030